Tevens worden bijkomende werkzaamheden kort vermeld, zoals:

  • research,
  • eindredactie,
  • typewerk,
  • correctie van zet- en/of drukproeven of van opgemaakte bestanden.

8. Overeenkomst

Overeenkomsten worden geacht te zijn aangegaan op het moment van het ontvangen van een schriftelijke bevestiging of een bevestigende e-mail. Fasering: Bij complexe projecten kunnen beide partijen de gelegenheid hebben na elke fase te beslissen of het project wordt voortgezet (go/no go). Vooraf wordt afgesproken of de opdracht een gefaseerde opdracht is.

9. Kosten

De in de offerte genoemde prijs is de verwachte prijs. Na afronding van de opdracht bepaalt tekstbureau Texturion wat de definitieve omvang van de opdracht was en brengt die in rekening (nacalculatie). In de factuur zullen de vaste kosten (tarieven/honorarium) en de variabele kosten (onkosten, bijkomende kosten) worden gespecificeerd. In afwijking hiervan kan ook een vaste projectprijs worden afgesproken.  Tekstbureau Texturion en de opdrachtgever omschrijven dan gezamenlijk het te behalen resultaat en spreken een totaalprijs af. Bij 10% meer- of minderwerk behoeft de offerte niet te worden aangepast.

Algemene voorwaarden 2

7. Offerte

Elke offerte is vrijblijvend voor de opdrachtgever en geldig voor de in de offerte genoemde geldigheidsduur. De in de offerte geleverde voorstellen blijven eigendom van tekstbureau Texturion en worden tegen onrechtmatig gebruik beschermd op grond van artikel 162, Boek 6, van het Burgerlijk Wetboek. In de offerte zal het volgende worden aangegeven, indien van toepassing en tenzij vooraf anders overeengekomen:

  • de kosten (zie onder punt 9).
  • de omvang van het werk in uren of hoeveelheid tekst (minimaal en/of maximaal);
  • in hoeverre medewerking van de opdrachtgever vereist is, welke gegevens en eventueel materialen (apparatuur, werkruimte) hij aanlevert, en binnen welke termijn;
  • wie de (concept-)tekst goedkeurt, en binnen welke tijd (planning);
  • in wiens opdracht en voor wiens rekening het werk wordt uitgevoerd en wie tekenbevoegd is;
  • de wijze waarop de tekst dient te worden aangeleverd (middels welke informatiedrager) en hoeveel exemplaren daarvan;
  • de uiterste aanlevertermijnen (deadlines) en de tijd voor de herziening van de definitieve tekst. Daarbij wordt vermeld of het gaat om een indicatie (een leveringstermijn bij benadering) of om een harde deadline (‘fatale’ leveringstermijn).

Volgende VolgendeVorige Vorige

Disclaimer
Copyright
© 2009
Texturion